OSOBY

Rada Fundacji

  1. Piotr Bursiewicz
  2. Józef Lisowski
 

Zarząd Fundacji

  1. Natalia Bursiewicz
  2. Andrzej Mucha
  3. Agnieszka Gawlikowska
Piotr Bursiewicz

Ekspert rehabilitacji medycznej i sportowej. Twórca Instytutu RehaBursiewicz we Wrocławiu. Od ponad 30 lat specjalizuje się w leczeniu schorzeń układu ruchu. Współpracuje z Kadrą Narodową Lekkiej Atletyki oraz z Instytutem im. Jerzego Grotowskiego. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego, Polskiego Towarzystwa Mięśni, Ścięgien i Więzadeł, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz komisji medycznej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Jako pacjent onkologiczny, rozpoczął opracowywanie systemu rehabilitacji onkologicznej OnkoReha, który jest obecnie wdrażany we Wrocławskim Szpitalu Klinicznym.

Po więcej na temat projektu OnkoReha zapraszamy na stronę: https://www.onkoreha.com/

Józef Lisowski

Polski trener lekkiej atletyki, twórca sukcesów polskiej sztafety 4 x 400 m w latach 90. i pierwszej dekadzie XXI wieku. Od jego nazwiska polscy czterystumetrowcy nazywani są „Lisowczykami”.

Natalia Bursiewicz

Doktor Nauk Humanistycznych – Nauki o Sztuce, wykładowca akademicki, współwłaściciel Instytutu rehabilitacji medycznej i sportowej RehaBursiewicz we Wrocławiu, Trener Prozdrowotnych Form Ruchu. W pracy badawczej zajmuje się architerapią, miastoterapią, rolą architektury i urbanistyki w kształtowaniu dobrostanu człowieka.